Máte problém s voucherem zakoupeným před 17.6.2014?

Před 17.6.2014 provozovala Zapakatel.cz společnost Spojka Group.

Od 17.6.2014 je provozovatelem domény www.zapakatel.cz společnost Elephant Orchestra s.r.o., která zajišťuje fungování serveru jakožto slevového agregátoru a nemůže nijak ovlivnit plnění smluvních vztahů, které vznikly před 17.6.2014 se společností Spojka Group.

Spojka Group s.r.o., provozovatel serveru www.branaslev.cz a do 17. 6. 2014 i serveru www.zapakatel.cz, se dostala do situace, kdy není momentálně likvidní a nemůže dostát svým závazkům vůči některým partnerským společnostem.

Prohlášení Jiřího Carby, majitele společnosti Spojka Group s.r.o.:
"Po vyhodnocení situace nabízíme řešení tak, abychom v budoucím čase mohli dostát svým závazkům a nemuseli na společnost uvalit nucený konkurz. Realizujeme tyto kroky pro stabilizaci situace společnosti Spojka Group s.r.o.:
- jednáme již dva měsíce s potencionálními investory
- restrukturovali jsme náklady společnosti
- prodáváme naše aktiva, které jsou mimo obchodování společnosti - získané prostředky z těchto prodejů budou vloženy do Spojka Group s.r.o.
Navrhujeme vytvoření splátkového kalendáře na naše historické pohledávky, který bude reálně kopírovat aktuální možnosti společnosti. V případě vstupu investora nebo získání prostředků z našich jiných aktivit, budou všechny tyto prostředky použity pro umoření historických pohledávek. Chceme dostát svým závazkům vůči našim partnerům a věřím, že najdeme řešení vzniklé situace ke spokojenosti všech stran."

Pro majitele voucherů:
V případě, že poskytovatelé služeb odmítnou plnění plynoucí z platného voucheru, zašlete číslo voucheru, PIN voucheru, jméno kupujícího a e-mail kupujícího na e-mail info@branaslev.cz se žádostí o vrácení peněz a řešení vzniklých komplikací.

Prohlášení Elephant Orchestra s.r.o. (provozovatel Zapakatel.cz od 17.6.2014):
Naše společnost Elephant Orchestra s.r.o. je provozovatelem domény www.zapakatel.cz od 17.6.2014, kdy ji převzala od Spojka Group s.r.o. a změnila na slevový agregátor.
Od 17.6.2014 na www.zapakatel.cz přinášíme pouze aktuální a prověřené nabídky slevových serverů.
Při přebrání domény Zapakatel.cz jsme společnosti Spojka Group s.r.o. zaplatili 12,5 mil Kč, které dle smlouvy MUSELY být použity na zaplacení dluhů a vypořádání s partnery společnosti tak, aby veškeré vouchery zakoupené přes Zapakatel.cz mohly být korektně použity. Nyní uskutečníme audit, který prověří, zda tyto peníze byly správně použity a dorazily k případným věřitelům.
AKTUALIZACE: Potvrzujeme, že námi zaplacené prostředky Spojka Group použila na úhradu závazků. Exporty převodních příkazů z účetního systému ukazují v předmětném období úhradu částky vyšší než 12,5 mil Kč věřitelům.

Kontakty na Spojka Group:
Předchozího provozovatele, společnost Spojka Group, kontaktujte prosím na emailu: info@branaslev.cz
Tolary: podpora@tolary.cz, info@branaslev.cz
Affilliate: affilliate@branaslev.cz

Zákaznická linka
tel: (+420) 230 230 920Slevový server garantuje:
  • - telefonickou podporu
  • - možnost platby platební kartou
  • - kvalitní a důvěryhodné nabídky
  • - vrácení peněz při nesplnění nabídky