Vše od Akcent
Zóon politikon
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Zóon politikon
Kniha Zóon politikon:Soubor Čapkových politických statí nesměl po únoru 1948 vycházet a znamenal i autorovo nucené odmlčení, jemuž pomohl až zájem o jeho dílo ze Sovětského svazu. Přesto se však tato kniha dočkala z pochopitelných důvodů nového vydání až po listopadu 1989.
Produkt Zóon politikon z kategorie politika si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 179 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
PODOBNÉ PRODUKTY
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Zóon politikon od značky AKCENT.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Zóon politikon a také tipy, jak vybírat politika. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Zóon politikon?
Aktuálně můžete produkt Zóon politikon koupit již od 179 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Zóon politikon?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Zóon politikon skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Zóon politikon EAN kód?
EAN kód pro Zóon politikon je 9788072686278. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.