Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ZEWA

ZEWA Softis Standard (10x9 ks)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

69 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
69 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ZEWA Softis Standard (10x9 ks)

Papírové kapesníky ZEWA Softis Standard (10x9 ks): Papírové kapesníky Zewa Softis Standard jsou pomocníkem pro každý den. Kapesníky mají **pevné čtyřvrstvé provedení**. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Balení obsahuje celkem 10 samostatných balíčků, takže budete mít zásobu kapesníků vždy po ruce. Celkem v něm naleznete 90 kapesníků. Klíčové vlastnosti papírových kapesníků ZEWA Softis Standard (10×9 ks) Určeny pro každodenní použití v kapesním baleníVyrobeny z pevného čtyřvrstvého recyklovaného materiáluKaždý balíček obsahuje 9 kapesníkůBalení se skládá z 10 samostatných balíčkůCelkový počet kapesníků je 90 kusů

Produkt ZEWA Softis Standard (10x9 ks) z kategorie papírové kapesníky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 69 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ZEWA Softis Standard (10x9 ks) od značky ZEWA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ZEWA Softis Standard (10x9 ks) a také tipy, jak vybírat papírové kapesníky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ZEWA Softis Standard (10x9 ks)?

Aktuálně můžete produkt ZEWA Softis Standard (10x9 ks) koupit již od 69 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ZEWA Softis Standard (10x9 ks)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ZEWA Softis Standard (10x9 ks) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ZEWA Softis Standard (10x9 ks) EAN kód?

EAN kód pro ZEWA Softis Standard (10x9 ks) je 7322541110776. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.