Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Zeller

Zeller Dětský úložný box, Icebear

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

219 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
219 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Zeller Dětský úložný box, Icebear

Úložný box Zeller Dětský úložný box, Icebear: Úložný box Zeller Icebear pomůže udržet pořádek v dětském pokoji. Dětský úložný box o objemu 22 l pojme hračky, knihy i další drobnosti. Je vyroben z netkané textilie a má dno vyztužené lepenkou. Když box zrovna nepoužíváte, jednoduše ho složíte a uskladníte. Design s motivem ledního medvěda se stane hravým prvkem v interiéru. Klíčové vlastnosti dětského úložného boxu Zeller Icebear Vhodný do oddělovacích regálůVyroben z netkané textilieSkládací konstrukce pro snadné uloženíDno vyztužené lepenkouDesign s motivem ledního medvědaObjem 22 lHmotnost 0,4 kgRozměry 28 × 28 × 28 cm (vך×h) Skládací box s motivem medvěda Díky skládacímu provedení ho můžete kdykoliv složit naplocho a uskladnit, pokud ho zrovna nevyužíváte. Krychlový tvar je navržen tak, aby se box vešel do většiny oddělovacích regálů. Přední stranu zdobí design s motivem ledního medvěda, který se stane veselým prvkem v každém dětském pokoji.

Produkt Zeller Dětský úložný box, Icebear z kategorie Úložné boxy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 219 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Zeller Dětský úložný box, Icebear od značky ZELLER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Zeller Dětský úložný box, Icebear a také tipy, jak vybírat úložné boxy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Zeller Dětský úložný box, Icebear?

Aktuálně můžete produkt Zeller Dětský úložný box, Icebear koupit již od 219 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Zeller Dětský úložný box, Icebear?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Zeller Dětský úložný box, Icebear skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Zeller Dětský úložný box, Icebear EAN kód?

EAN kód pro Zeller Dětský úložný box, Icebear je 4003368144245. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.