Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od INFOA

Začínám se ptát

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

99 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
99 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Začínám se ptát

Kniha Začínám se ptát:Tato knížka bude vhodným pomocníkem, když vaše dítě začne říkat první slůvka. Je záměrně jednoduše ilustrovaná, obsahuje krátké věty a odpovědi na ně. Opakováním slov si dítě přirozeně rozvíjí svou řeč.

Produkt Začínám se ptát z kategorie leporela si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 99 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Začínám se ptát od značky INFOA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Začínám se ptát a také tipy, jak vybírat leporela. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Začínám se ptát?

Aktuálně můžete produkt Začínám se ptát koupit již od 99 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Začínám se ptát?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Začínám se ptát skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Začínám se ptát EAN kód?

EAN kód pro Začínám se ptát je 9788075478733. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.