Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Carson

X-CRAWLEE PRO 1:10

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 490 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
6 490 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu X-CRAWLEE PRO 1:10

RC auto X-CRAWLEE PRO 1:10:Krásně a kvalitně zpracovaný stroj, ultralehký X-Crawlee PRO 1:10 se po rozbalení promění v plně funkční terénní vozidlo s pohonem všech čtyř kol. Díky radikálně sklopeným nápravám, tuhým hnacím hřídelím a šroubovaným pneumatikám s beadlock (šroubovacím) systémem Crawler překonává téměř každou překážku. Model má mnoho modře eloxovaných duralových dílů, jako jsou spojovací tyče řízení, unašeče náprav, šasí. Nastavitelné olejové tlumiče, které snižují hmotnost a společně s robustní polykarbonátovou karoserií vytvářejí opravdu "COOL" vzhled. Silné řídící servo CS-6 s tahem 6 kg a kuličková ložiska. Všechny tyto vlastnosti zaručují neuvěřitelně intenzivní zážitek z řízení.   1:10 Měřítko Až 15 minut Doba provozu Venkovní Využití Klíčové vlastnosti RC auta na dálkové ovládání X-CRAWLEE PRO 1:10Model X-Crawlee pro 1:10 od firmy CarsonNáhon na všechna 4 kola (4WD)Podvozek...

Produkt X-CRAWLEE PRO 1:10 z kategorie rc modely si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 6 490 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu X-CRAWLEE PRO 1:10 od značky CARSON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu X-CRAWLEE PRO 1:10 a také tipy, jak vybírat rc modely. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena X-CRAWLEE PRO 1:10?

Aktuálně můžete produkt X-CRAWLEE PRO 1:10 koupit již od 6 490 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit X-CRAWLEE PRO 1:10?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je X-CRAWLEE PRO 1:10 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má X-CRAWLEE PRO 1:10 EAN kód?

EAN kód pro X-CRAWLEE PRO 1:10 je 4005299440670. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.