Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od WHIRLPOOL

WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

19 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
19 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1

Vestavná lednice WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1:Vestavná lednice WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1 nabízí větší vnitřní prostor a inteligentní technologie, které pomáhají uchovávat potraviny déle čerstvé. Systém 6. SMYSL Ultimate Freshness propojuje technologie FreshLock a ProFresh, zatímco Dual Cooling a No Frost zajišťují stabilní podmínky bez nežádoucí tvorby námrazy. Technologie AdaptiveCool využívá umělou inteligenci, učí se vaše návyky a podle nich optimalizuje chod spotřebiče. Výbavu doplňuje vzdálené ovládání prostřednictvím aplikace HomeWhiz, inteligentní systém údržby SmartFix, funkce Fast Freeze, kovová zadní stěna i úsporný invertorový kompresor. Praktickou instalaci zajišťuje možnost změny směru otevírání dveří a systém kluzných pantů, zatímco LED osvětlení poskytuje dobrý přehled o uložených potravinách.Klíčové vlastnosti vestavné lednice WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1Zvětšený vnitřní objem bez změny vnějších rozměrů spotřebiče6. SMYSL pro inteligentní sledování a regulaci teploty6. SMYSL Ultimate Freshness – kombinace...

Produkt WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1 z kategorie lednice si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 19 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1 od značky WHIRLPOOL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1 a také tipy, jak vybírat lednice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1?

Aktuálně můžete produkt WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1 koupit již od 19 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je WHIRLPOOL AI AdaptiveCool WHK2 5293 B5E1 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.