Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Wella

WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

93 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
93 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml

Lak na vlasy WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml:Lak na vlasy Wellaflex 2nd Day Volume dodává vlasům viditelně větší objem, a to i druhý den. Díky technologii FlexActive poskytuje lak se silnou fixací 3 žádané znaky přirozeného a pružného účesu. Užijte si jemný pocit vlasů bez jakékoli lepivosti a spolehlivou fixaci, která udrží váš účes až 24 hodin, aniž by ztratil pružnost. Wellaflex 2nd Day Volume se pohodlně aplikuje a snadno vyčesává, takže je ideálním řešením pro rychlou úpravu účesu. Navíc poskytuje UV ochranu, aby vaše vlasy vypadaly každý den krásně, přirozeně a zdravě. Klíčové vlastnosti laku na vlasy WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem, 250 mlPoskytuje objem přetrvávající až do druhého dneS technologií FlexActive pro 3 znaky přirozeného, pružného a dlouhotrvajícího účesuSilná fixace 3/5Přirozený pocit bez lepivostiDlouhotrvající pružnost umožňující vlasům volný pohybPohodlná aplikace a snadné vyčesáváníS UV ochranou pro krásný a zdravý vzhledK dispozici také jako pěna Wellaflex 2nd Day...

Produkt WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml z kategorie ochrana a styling vlasů si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 93 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml od značky WELLA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml a také tipy, jak vybírat ochrana a styling vlasů. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml?

Aktuálně můžete produkt WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml koupit již od 93 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml EAN kód?

EAN kód pro WELLA Wellaflex 2nd Day Volume pro extra silný objem 250 ml je 4056800674305. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.