Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Ikar

Vteřina mezi námi

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

319 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
319 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Vteřina mezi námi

Elektronická kniha Vteřina mezi námi:Jak silné je spojení mezi životem, smrtí a láskou?Robbie a Jenn jsou si zkrátka souzeni. Po osmi měsících odloučení se usmířili a jsou přesvědčení, že tentokrát už spolu zůstanou navždy. Ale co když navždy není tak dlouho, jak si myslí? Na jejich auto se vyřítí náklaďák a stačí jedna vteřina k tomu, aby byl Robbie vržen do Jenniny minulosti. Sleduje nejdůležitější okamžiky jejího života a možná zjistí i víc, než si vůbec přál…Porozumí teď Robbie lépe tomu, co se před osmi měsíci událo? A pokud ano, může zabránit tomu, co se má stát – nebo se už stalo?  

Produkt Vteřina mezi námi z kategorie romány si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 319 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Vteřina mezi námi od značky IKAR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Vteřina mezi námi a také tipy, jak vybírat romány. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Vteřina mezi námi?

Aktuálně můžete produkt Vteřina mezi námi koupit již od 319 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Vteřina mezi námi?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Vteřina mezi námi skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.