Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Victrola

Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 499 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý

Gramofon Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý:Moderní kufříkový gramofonVdechněte vinylovým deskám nový život s unikátním Bluetooth kufříkovým gramofonem Gramofon VSC-725SB Re-Spin od renomovaného výrobce Victrola. Svým podařeným designovým pojetím vkusně doplní interiér vaší domácnosti, kterou navíc vyplní plným a čistým zvukem vašich oblíbených písní. Pomocí Bluetooth technologie můžete streamovat hudbu do externích Bluetooth reproduktorů přes Vinyl Stream a nebo streamovat hudbu přímo ze svého smartphonu. Ke gramofonu Gramofon Victrola VSC-725SB Re-Spin navíc obdržíte prachový kryt, který zároveň slouží jako držák pro vašich 5 oblíbených alb.Victrola VSC-725SB Re-Spin zprostředkuje silný a čistý zvukVe výbavě stylového gramofonu jsou zabudované reproduktory, které se postarají o kvalitní basy a čistý, hlasitý zvuk. O bezpečnost vašich cenných desek se postará technologie Vinyl Safe. Ta využívá antivibrační pouzdro a pružiny, jež zabrání přeskakování i možnému poškrábání vinylových desek při zachování přehrávání.Gramofon přehrává...

Produkt Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý z kategorie gramofony si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý od značky VICTROLA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý a také tipy, jak vybírat gramofony. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý?

Aktuálně můžete produkt Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý koupit již od 1 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý EAN kód?

EAN kód pro Victrola VSC-725SB Re-Spin modrý je 5060647650643. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.