Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Naše vojsko

Válka na Moravě

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

239 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
239 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Válka na Moravě

Kniha Válka na Moravě: Autor ve své knize zachycuje průběh základní vojenské služby od samého začátku až do jejího konce. Vykresluje pocity odvedence, jeho útrapy při výkonu vojenské služby a jeho postupnou proměnu ve vojáka schopného zdatně bránit svou vlast. Líčí zde i velitele a jejich schopnosti, ať již kladné či záporné, ale vždy vedoucí k jedinému cíli – naučit vojáky bojovat a bránit svou vlast. Dnes je již vše málo pochopitelné, a to je podle autora škoda, protože tento pobyt je i přes některé útrapy nezapomenutelnou vzpomínkou, ale také zkušeností do života.

Produkt Válka na Moravě z kategorie válečná literatura si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 239 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Válka na Moravě od značky NAŠE VOJSKO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Válka na Moravě a také tipy, jak vybírat válečná literatura. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Válka na Moravě?

Aktuálně můžete produkt Válka na Moravě koupit již od 239 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Válka na Moravě?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Válka na Moravě skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Válka na Moravě EAN kód?

EAN kód pro Válka na Moravě je 9788020615183. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.