Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ULTRAHUMAN

Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

9 399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
9 399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7

Chytrý prsten Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7: Ultrahuman Ring AirKompaktní, pohodlný a odolný chytrý prsten s pokročilými senzoryChytrý prsten Ultrahuman Ring AIR spojuje elegantní a kompaktní design, vysokou odolnost a chytré funkce. Po spárování s chytrým telefonem s nainstalovanou aplikací Ultrahuman budete mít ucelený a detailní přehled o své aktivitě, regeneraci i spánku. Chytrý prsten má přes miniaturní rozměry až 6denní výdrž na jedno nabití. Klíčové vlastnosti chytrého prstenu Ultrahuman Ring AIR Space Silver, vel. 7Chytrý prsten disponuje 6osým senzorem pohybu, teplotním senzorem a PPG snímačemUltrahuman Ring AIR měří tepovou frekvenci, délku spánku a tělesnou teplotuAž 6denní výdrž na jedno nabitíNabíjení prostřednictvím bezdrátové nabíječkyHypoalergenní složeníNízká hmotnostVysoce odolné provedení se stupněm krytí IP58Velikost 7 má obvod 56-57 mmDoprovodná aplikace Ultrahuman (v češtině) umožní sledování naměřených hodnot a postará se o aktualizace firmware prstenuVhodnou velikost prstenu lze zjistit...

Produkt Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 z kategorie chytré prsteny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 9 399 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 od značky ULTRAHUMAN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 a také tipy, jak vybírat chytré prsteny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7?

Aktuálně můžete produkt Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 koupit již od 9 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 EAN kód?

EAN kód pro Ultrahuman Ring Air Space Silver vel. 7 je 8908022329722. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.