Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Wolters Kluwer

Účetní a daňové případy řešené v s. r. o.

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

533 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
533 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Účetní a daňové případy řešené v s. r. o.

Kniha Účetní a daňové případy řešené v s. r. o.: Již deváté vydání populární odborné publikace Účetní a daňové případy řešené v s. r. o. si klade za cíl poradit účetním, daňovým odborníkům i ekonomům s účetním provedením a daňovým řešením běžných i složitějších situací, které se ve společnostech s ručením omezeným vyskytují. Jednotlivá témata jsou řešena z hlediska zákona o obchodních korporacích, účetnictví a daně z příjmů, a to jak ze strany společnosti s ručením omezeným, tak i z pohledu jejích společníků. Celá publikace je zaměřena prakticky. Vyhýbá se citacím zákonů i zbytečné účetní teorii. Rozsáhlá a komplikovaná témata jsou zpracována formou rad, jakých chyb se vyvarovat, a tipů na daňovou optimalizaci. Méně zažité oblasti mají naopak podobu podrobného návodu, jak přesně v daných případech postupovat. Všemi kapitolami prochází velké množství praktických příkladů, ze kterých vyplývá účetní i daňové řešení dané problematiky. Kniha je zpracovaná podle legislativy platné k 1. 1. 2026.

Produkt Účetní a daňové případy řešené v s. r. o. z kategorie daně si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 533 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Účetní a daňové případy řešené v s. r. o. od značky WOLTERS KLUWER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Účetní a daňové případy řešené v s. r. o. a také tipy, jak vybírat daně. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Účetní a daňové případy řešené v s. r. o.?

Aktuálně můžete produkt Účetní a daňové případy řešené v s. r. o. koupit již od 533 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Účetní a daňové případy řešené v s. r. o.?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Účetní a daňové případy řešené v s. r. o. skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.