Vše od Zanir
Učebna pomsty 1
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Učebna pomsty 1
Kniha Učebna pomsty 1:Odporně šikanovaná studentka se konečně rozhodla. „Každý spolužák zažije stejně ukrutnou bolest, jakou jsem si prošla já.“ Kdo byl však strůjcem jejího utrpení? Začíná vražedná odplata na 28 spolužácích.
Produkt Učebna pomsty 1 z kategorie komiksy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 199 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
PODOBNÉ PRODUKTY
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Učebna pomsty 1 od značky ZANIR.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Učebna pomsty 1 a také tipy, jak vybírat komiksy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Učebna pomsty 1?
Aktuálně můžete produkt Učebna pomsty 1 koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Učebna pomsty 1?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Učebna pomsty 1 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Učebna pomsty 1 EAN kód?
EAN kód pro Učebna pomsty 1 je 9788088438229. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.