Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od UAG

UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
699 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max

Kryt na mobil UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max:UAG – Pathfinder MagSafeKryt na mobil UAG Pathfinder v elegantním černém designu zajišťuje spolehlivou ochranu pro iPhone 16 Pro Max před nárazy a pády až z výšky 5,4 metru. Odolnost krytu potvrzuje vojenský standard Mil Std 810G 516.6. Precizně zpracovaný design obsahuje nadrozměrná tlačítka a protiskluzový povrch, který umožňuje snadné a jisté ovládání telefonu. Velkou výhodou je také plná kompatibilita s MagSafe příslušenstvím, což umožňuje používat bezdrátovou nabíječku bez nutnosti vyjmutí krytu. UAG Pathfinder je šetrný k přírodě – 50 % materiálu tvoří recyklované složky. Klíčové vlastnosti krytu na mobil UAG Pathfinder MagSafe Black iPhone 16 Pro MaxChrání iPhone 16 Pro Max před nárazy a pády až z výšky 5,4 metru.Kryt UAG Pathfinder je plně kompatibilní s MagSafe příslušenstvím pro snadné bezdrátové nabíjeníSplňuje vojenský standard Mil Std 810G 516.6Nadrozměrná tlačítka a protiskluzový povrch usnadňují ovládání iPhone 16 Pro MaxObal je vyroben z 50 % recyklovaného...

Produkt UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max z kategorie pouzdra si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 699 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max od značky UAG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max a také tipy, jak vybírat pouzdra. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max?

Aktuálně můžete produkt UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max koupit již od 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max EAN kód?

EAN kód pro UAG Pathfinder Magsafe Black iPhone 16 Pro Max je 840283914874. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.