Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Daranus

Třetí kočka za druhou

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

229 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
229 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Třetí kočka za druhou

Kniha Třetí kočka za druhou:Horní Mourkovice? Tak tam jste zatím nikdy nebyli, ale vracet se tam budete - o tom žádná! Setkání s obyvateli fiktivního města, vyprávěná ve stylu anekdot, jsou totiž zábavná, mírně poučná a možná i lehce varovná. Je jedno, jestli hornomourkovické budeme nazývat kočkolidi nebo lidokočky, podstatné je, že se v určitých situacích chovají stejně jako my nebo naši kamarádi, kolegové, šéfové, tety i strejdové, sousedi, kadeřníci, obvodní lékaři, bankovní poradci a advokáti. Jejich příběhy jsou veselé i drsné, laskavé i trapné, možná i neuctivé, zkrátka současné. Že v knížce najdete i něco ze sebe, je pravděpodobnost hraničící s jistotou. I vy jste nádherně hebcí k tulení, pohotoví k hraní, nápadití ve skrývání, umíte seknout ostrým drápem a dát hlasitě najevo, když je vám něco hodně proti srsti.

Produkt Třetí kočka za druhou z kategorie anekdoty a aforismy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 229 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Třetí kočka za druhou od značky DARANUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Třetí kočka za druhou a také tipy, jak vybírat anekdoty a aforismy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Třetí kočka za druhou?

Aktuálně můžete produkt Třetí kočka za druhou koupit již od 229 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Třetí kočka za druhou?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Třetí kočka za druhou skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Třetí kočka za druhou EAN kód?

EAN kód pro Třetí kočka za druhou je 9788088413080. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.