Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od TP Link

TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

12 742 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
12 742 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack)

WiFi Access Point TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack):TP-Link EAP615-Wall Omada (5-pack) je sada pěti nástěnných dual-band přístupových bodů, které přinášejí moderní standard Wi-Fi 6 (802.11ax) do firemních a komerčních prostor. Wifi Access point poskytuje souhrnnou bezdrátovou rychlost až 1 775 Mb/s, rozdělenou mezi pásma 2,4 GHz a 5 GHz. Systém umožňuje vytvoření husté a spolehlivé sítě v hotelech, kancelářích či bytových domech, kde je důležité stabilní připojení pro velký počet uživatelů. Jako nástěnný WiFi Access Point s tenkým profilem se snadno instaluje do standardní elektroinstalační krabice. Integrace do platformy Omada SDN a podpora napájení přes PoE+ z něj činí flexibilní řešení pro budování škálovatelné a centrálně spravované Wi-Fi infrastruktury. Dual-band Typ WiFi 6 Typ WiFi 1 775 Mb/s Rychlost WiFi přenosu Klíčové vlastnosti WiFi Access Pointu TP-Link EAP615-Wall Omada, 5-packTechnologie OFDMA a MU-MIMO zajišťují...

Produkt TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) z kategorie přístupové body si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 12 742 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) od značky TP LINK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) a také tipy, jak vybírat přístupové body. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack)?

Aktuálně můžete produkt TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) koupit již od 12 742 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) EAN kód?

EAN kód pro TP-Link EAP615-Wall, Omada (5-pack) je 8885020622898. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.