Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Penguin Books Ltd UK

Thinking, Fast and Slow

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

359 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
359 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Thinking, Fast and Slow

Kniha Thinking, Fast and Slow:The New York Times Bestseller, acclaimed by author such as Freakonomics co- author Steven D. Levitt, Black Swan author Nassim Nicholas Taleb and Nudge co- author Richard Thaler, Thinking Fast and Slow offers a whole new look at the way our minds work, and how we make decisions.Why is there more chance we'll believe something if it's in a bold type face?Why are judges more likely to deny parole before lunch?Why do we assume a good-looking person will be more competent?The answer lies in the two ways we make choices: fast, intuitive thinking, and slow, rational thinking. This book reveals how our minds are tripped up by error and prejudice (even when we think we are being logical), and gives you practical techniques for slower, smarter thinking. It will enable to you make better decisions at work, at home, and in everything you do.

Produkt Thinking, Fast and Slow z kategorie populárně naučná si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 359 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Thinking, Fast and Slow od značky PENGUIN BOOKS LTD UK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Thinking, Fast and Slow a také tipy, jak vybírat populárně naučná. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Thinking, Fast and Slow?

Aktuálně můžete produkt Thinking, Fast and Slow koupit již od 359 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Thinking, Fast and Slow?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Thinking, Fast and Slow skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Thinking, Fast and Slow EAN kód?

EAN kód pro Thinking, Fast and Slow je 9780141033570. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.