Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Tescoma

TESCOMA Rotační sekáček Handy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

449 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
449 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu TESCOMA Rotační sekáček Handy

Sekáček TESCOMA Rotační sekáček Handy:Rotační sekáček Handy naseká snadno a rychle bylinky, česnek, cibuli apod. na požadovanou hrubost. Sekáček je kompaktní, vhodný pro drobné potraviny nebo potraviny naporcované na velikost cca 1 × 1 cm. Sekání je intenzivní a rychlé, probíhá pojížděním spodní otočné části sekáčku po rovné ploše. Sekáček HANDY je opatřený kvalitními a vysoce ostrými čepelemi z prvotřídní nerezavějící oceli, které lze snadno vyjmout a vyčistit. Klíčové vlastnosti rotačního sekáčku TESCOMA HandySnadné a rychlé sekání potravinVysoce ostré čepelePerfektně skladnýNevhodný do myčkyV bílo-zeleném provedeníMateriál:Prvotřídní nerezavějící ocel, odolný plastRozměry balení:10,7 × 9 × 13,5 cm (š × v × d) Hmotnost balení:0,261 kg

Produkt TESCOMA Rotační sekáček Handy z kategorie sekáčky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 449 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TESCOMA Rotační sekáček Handy od značky TESCOMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TESCOMA Rotační sekáček Handy a také tipy, jak vybírat sekáčky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TESCOMA Rotační sekáček Handy?

Aktuálně můžete produkt TESCOMA Rotační sekáček Handy koupit již od 449 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TESCOMA Rotační sekáček Handy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TESCOMA Rotační sekáček Handy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TESCOMA Rotační sekáček Handy EAN kód?

EAN kód pro TESCOMA Rotační sekáček Handy je 8595028407877. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.