Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Tenda

Tenda TEG2228P

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
8 189 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tenda TEG2228P

Switch Tenda TEG2228P: Smart switch Tenda TEG2228P představuje spolehlivé řešení pro malé a střední podnikové sítě. Tento gigabitový switch nabízí 24 portů s podporou PoE+ pro napájení zařízení jako jsou IP kamery, VoIP telefony nebo bezdrátové přístupové body. S celkovým PoE budgetem 370 W a dvěma SFP porty pro optické připojení poskytuje dostatečný výkon i flexibilitu. Správu sítě vám usnadní intuitivní webové rozhraní L2 Websmart a možnost vzdáleného cloudového managementu. Klíčové vlastnosti smart switche Tenda TEG2228P Určen pro malé a střední podnikové sítěObsahuje 24 gigabitových portů RJ-45 s PoE+ a 2 SFP portyCelkový PoE budget činí 370 W se standardy 802.3af/atPřepínací kapacita dosahuje 448 Gb/sPodporuje správu přes webové rozhraní (L2 Websmart) i cloudPokročilé síťové funkce zahrnují VLAN, QoS a IGMP snoopingVybaven funkcí automatického zotavení PoE portů (PoE Auto recovery)Vyroben z kovu v provedení pro instalaci do rackuHmotnost 4 000 gRozměry 44 × 440 × 240 mm...

Produkt Tenda TEG2228P z kategorie switche si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 8 189 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tenda TEG2228P od značky TENDA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tenda TEG2228P a také tipy, jak vybírat switche. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tenda TEG2228P?

Aktuálně můžete produkt Tenda TEG2228P koupit již od 8 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tenda TEG2228P?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tenda TEG2228P skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tenda TEG2228P EAN kód?

EAN kód pro Tenda TEG2228P je 6932849436945. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.