Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Tefal

Tefal IT8480E1 Pro Style Care

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
3 999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tefal IT8480E1 Pro Style Care

Napařovač oděvů Tefal IT8480E1 Pro Style Care:Select brand: ÚvodHlavní infoGalerieTechnické specifikaceNapařovač oděvů Tefal IT8480E1 Pro Style CareS vysoce výkonným napařovačem Tefal Pro Style Care osvěžíte své oděvy, hygienicky vyčistíte párou a hlavně narovnáte všechny záhyby pomocí výstupu páry dosahující 42 g/min. Tefal IT8480E1 Pro Style Care vyniká skvělým výkonem, díky čemuž zajistí skvělé výsledky na všech typech látek, dokonce i na těch nejjemnějších. S exkluzivním patentovaným systémem Press & Steam bude napařování jednoduché a vždy se skvělými výsledky. 1,3litrová nádoba na vodu umožní delší dobu napařování. Pokud pospícháte, oceníte, že napařovač Tefal IT8480E1 Pro Style Care bude připraven k použití již za 45 vteřin.Benefity napařovače oděvů Tefal IT8480E1 Pro Style CareNa zařízení Tefal Pro Style Care je spoleh. Díky vysokému výkonu s výstupem páry 42 g/min zbavíte oděvy a látky všech záhybů.Tefal IT8480E1 má mimořádně silný výstup páryOsvěžte své oblečení a nebo využijte intenzivní páru pro vyhlazení problematických...

Produkt Tefal IT8480E1 Pro Style Care z kategorie Žehličky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 3 999 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tefal IT8480E1 Pro Style Care od značky TEFAL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tefal IT8480E1 Pro Style Care a také tipy, jak vybírat žehličky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tefal IT8480E1 Pro Style Care?

Aktuálně můžete produkt Tefal IT8480E1 Pro Style Care koupit již od 3 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tefal IT8480E1 Pro Style Care?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tefal IT8480E1 Pro Style Care skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tefal IT8480E1 Pro Style Care EAN kód?

EAN kód pro Tefal IT8480E1 Pro Style Care je 3121040089965. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.