Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Tefal

Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

949 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
949 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket

Napařovač oděvů Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket:Select brand:ÚvodHlavní infoGalerieTechnické specifikaceNapařovač oděvů Tefal DT3053E1 Access Steam PocketChcete, aby vaše oděvy dobře vypadaly nejenom doma, ale i když jste na cestách? Skvělým pomocníkem pro ošetření látek, vyhlazení záhybu a osvěžení bude napařovač oděvů Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket. Kompaktní rozměry a exkluzivní sklopná hlava usnadní přenášení přístroje, zatímco během používání oceníte rychlé nahřátí za 15 vteřin, lehké provedení a 2,6metrový přívodní kabel. Trvalý výstup páry dosahuje hodnoty 19 g/min, díky čemuž s napařovačem odstraníte až 99,9 % virů, alergenů a choroboplodných látek. Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket je vhodný pro použití na všechny tkaniny.Tefal DT3053E1 Access Steam PocketPokud si budete chtít vzít napařovač s sebou na dovolenou, služební cestu a nebo na chatu, klidně můžete. Díky kompaktním rozměrům a exkluzivní skládací hlavě to bude hračka. Napařovač Tefal DT3053E1 je ideálním nástrojem pro každodenní použití.Kompaktní skládací hlavaNa zahřátí...

Produkt Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket z kategorie Žehličky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 949 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket od značky TEFAL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket a také tipy, jak vybírat žehličky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket?

Aktuálně můžete produkt Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket koupit již od 949 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket EAN kód?

EAN kód pro Tefal DT3053E1 Access Steam Pocket je 3121040087756. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.