Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Teddies

Teddies Jojo svítící

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

49 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
49 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Teddies Jojo svítící

Jojo Teddies Jojo svítící:Svítící jojo Teddies zajistí parádní zábavu všem dětem od 3 let. Jakmile se pohybuje, rozsvítí se. Děti se s ním mohou naučit nejrůznější triky. Disponuje průměrem 6 cm a funguje pomocí 2 AG3 baterií. Se svítícím jojem Teddies si děti užijí spoustu legrace a zábavy. Klíčové vlastnosti svítícího joja TeddiesSvítící jojo vhodné pro děti od 3 letJakmile se pohybuje, rozsvítí seDěti se s ním mohou naučit nejrůznější trikySvítící jojo Teddies funguje pomocí 2 AG3 bateriíPrůměr:6 cm

Produkt Teddies Jojo svítící z kategorie dětské míče si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 49 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Teddies Jojo svítící od značky TEDDIES.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Teddies Jojo svítící a také tipy, jak vybírat dětské míče. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Teddies Jojo svítící?

Aktuálně můžete produkt Teddies Jojo svítící koupit již od 49 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Teddies Jojo svítící?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Teddies Jojo svítící skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Teddies Jojo svítící EAN kód?

EAN kód pro Teddies Jojo svítící je 8592190863357. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.