Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Pointa

Tajemství Heavenu

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

209 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
209 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tajemství Heavenu

Elektronická kniha Tajemství Heavenu:V půvabné zemi jménem Heaven se dělí lidé podle barvy očí do tří říší – říše květin, říše umění a říše chaosu. V každé z nich se žije zcela rozdílným způsobem a lidé spolu ne vždy vycházejí. Čtyři studenti z různých říší se podivnou náhodou setkají v hlavním městě a odhalují ohavná tajemství systému této země. Zjišťují, že existuje skupina, kterou společnost nepřijala. Ta se už rozhodla přestat skrývat svou odlišnost a ukázat světu, co je zač.

Produkt Tajemství Heavenu z kategorie pro děti si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 209 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tajemství Heavenu od značky POINTA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tajemství Heavenu a také tipy, jak vybírat pro děti. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tajemství Heavenu?

Aktuálně můžete produkt Tajemství Heavenu koupit již od 209 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tajemství Heavenu?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tajemství Heavenu skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.