Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Tactical

Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

349 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
349 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red

Kryt na mobil Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red: Kryt Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 je navržen pro ochranu vašeho iPhonu 14. Díky podpoře technologie MagSafe kryt umožňuje pohodlné bezdrátové nabíjení a připojení magnetického příslušenství. Kombinace pružného TPU a polyesteru chrání telefon před poškrábáním a následky pádů. Speciální edice s průsvitnými zády nechává vyniknout původní design zařízení. Přesné výřezy zajišťují plný přístup ke všem konektorům a tlačítkům. Klíčové vlastnosti krytu Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 pro iPhone 14 Určen pro Apple iPhone 14Podpora technologie MagSafe pro nabíjení a příslušenstvíVyroben z kombinace TPU a polyesteruMěkké provedení pro tlumení nárazůPrůsvitná záda odhalující originální design telefonuPřesné výřezy pro konektory a tlačítka Plná funkčnost s MagSafe Kryt je plně kompatibilní s technologií MagSafe, což vám usnadní každodenní používání telefonu. Integrované magnety zajišťují, že se bezdrátová nabíječka vždy přichytí na správné místo pro dobíjení....

Produkt Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red z kategorie pouzdra si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 349 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red od značky TACTICAL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red a také tipy, jak vybírat pouzdra. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red?

Aktuálně můžete produkt Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red koupit již od 349 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red EAN kód?

EAN kód pro Tactical MagForce Hyperstealth 2.0 Kryt pro iPhone 14 Black/Red je 8596311250521. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.