Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od SWIX

SWIX Toko Edge Grinding Rubber

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

315 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
315 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu SWIX Toko Edge Grinding Rubber

Der Toko Edge Grinding Rubber ist ein kompakter Schleifgummi zur schonenden Entfernung von Graten, Flugrost und leichten Beschädigungen an Ski- und Snowboardkanten. Ideal als Finish nach dem Feilen oder zur schnellen Korrektur zwischendurch – auf der Piste oder in der Werkstatt. Edge Grinding Rubber – Schonende Pflege für Stahlkanten Durch seine flexible Struktur passt sich der Schleifblock der Kantenform an und entfernt kleine Unregelmässigkeiten, ohne die Geometrie der Kante zu verändern. Besonders nützlich nach dem Feilen oder zum Entrosten bei eingelagerter Ausrüstung. Schleifgummi zur Grat- & Rostentfernung an Stahlkanten Ideal für Ski- & Snowboardkantenpflege Schonendes Finish nach dem Feilen Kompakt, handlich & einfach anzuwenden Perfekt für unterwegs oder in der Werkstatt Grösse: 50 × 40 × 20 mm Mit dem Toko Edge Grinding Rubber hältst Du Deine Kanten sauber, glatt und rostfrei – für spürbar besseren Kantengriff.

Produkt SWIX Toko Edge Grinding Rubber z kategorie sports lab cz si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 315 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SWIX Toko Edge Grinding Rubber od značky SWIX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SWIX Toko Edge Grinding Rubber a také tipy, jak vybírat sports lab cz. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SWIX Toko Edge Grinding Rubber?

Aktuálně můžete produkt SWIX Toko Edge Grinding Rubber koupit již od 315 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SWIX Toko Edge Grinding Rubber?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SWIX Toko Edge Grinding Rubber skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SWIX Toko Edge Grinding Rubber EAN kód?

EAN kód pro SWIX Toko Edge Grinding Rubber je 7613186170127. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.