Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od SURTEP

Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

548 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
548 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M

Pelíšek Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M:Pelíšek pro psy a kočky SURTEP je vhodný pro středně velká plemena. Na výšku má 20 cm. Vyvýšené okraje zajišťují komfortní polohu hlavy i těla. Protiskluzová úprava zajišťuje stabilitu pelíšku. Příjemně měkký povrch podporuje klidný odpočinek. Bude velice praktický na cestování. Možnost praní v pračce zjednodušuje pravidelné čištění. Zajišťuje hřejivý efekt, který příjemně zahřeje v chladném období. Klíčové vlastnosti produktu Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M Pelíšek SURTEP je navržen pro psy a kočky Bude ideální volbou pro středně velké domácí mazlíčky Kulatý tvar Nabízí výšku 20 cm O průměru 70 cm Vyvýšené okraje zajišťují komfortní podepření Protiskluzová vrstva zajišťuje stabilitu Je příjemně měkký Snadno jej vezmete s sebou mimo domov Poskytuje hřejivý komfort Snadno se udržuje a je vhodný k praní v pračce Modrá barva Materiál: polyester, duté vlákno a bavlna

Produkt Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M z kategorie pelíšky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 548 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M od značky SURTEP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M a také tipy, jak vybírat pelíšky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M?

Aktuálně můžete produkt Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M koupit již od 548 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M EAN kód?

EAN kód pro Surtep Pelech Jenny Modrý vel. M je 8592720018066. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.