Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od STRONG

Strong 1000 WF DUO EU V2

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 799 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Strong 1000 WF DUO EU V2

Powerline Strong 1000 WF DUO EU V2: Sada Powerline adaptérů STRONG 1000 WF DUO EU V2 slouží k rozšíření vaší domácí sítě do míst se slabým signálem. Pomocí stávajících elektrických rozvodů přenese internetové připojení s rychlostí až 1 000 Mb/s. Sekundární jednotka navíc vytvoří dvoupásmový Wi-Fi hotspot s rychlostí až 1 200 Mb/s. Instalace je jednoduchá a nevyžaduje žádné složité nastavování. Klíčové vlastnosti sady Powerline adaptérů STRONG Powerline 1000 WF DUO EU V2 Určena pro rozšíření internetové sítě pomocí elektrických rozvodůPřenosová rychlost přes elektrickou síť dosahuje až 1 000 Mb/sSekundární jednotka vytváří dvoupásmovou Wi-Fi (2,4 a 5 GHz) s rychlostí až 1 200 Mb/sPodporují standard HomePlug AV2 a Wi-Fi 802.11ac/n/g/b/aPrimární jednotka s integrovanou průchozí zásuvkouKaždý adaptér má jeden gigabitový ethernetový portDosah signálu v elektrickém obvodu činí až 300 metrůZabezpečení přenosu dat zajišťuje 128bitové AES šifrováníJednoduchá instalace systémem Plug and PlayRozměry primární jednotky...

Produkt Strong 1000 WF DUO EU V2 z kategorie powerline si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 799 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Strong 1000 WF DUO EU V2 od značky STRONG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Strong 1000 WF DUO EU V2 a také tipy, jak vybírat powerline. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Strong 1000 WF DUO EU V2?

Aktuálně můžete produkt Strong 1000 WF DUO EU V2 koupit již od 1 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Strong 1000 WF DUO EU V2?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Strong 1000 WF DUO EU V2 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.