Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Sting

Sting ST - 308 27,2 mm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 620 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
4 620 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Sting ST - 308 27,2 mm

Sedlovka Sting ST - 308 27,2 mm: Klíčové vlastnosti sedlovky Sting ST - 308, 27,2 mmHliníková teleskopická sedlovka s vnitřním vedenímSedlovku je možné ovládat pomocí hliníkové páčky přímo z řídítekVzducho-olejová cartridgePrůměr sedlovky je 27,2 mmCelková délka je 356 mmObsah balení:Sedlovka, Al páčka, bovden (200 cm), lanko (230 cm)Zdvih:100 mm Zasunutí:100 mm

Produkt Sting ST - 308 27,2 mm z kategorie sedlovky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 4 620 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sting ST - 308 27,2 mm od značky STING.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sting ST - 308 27,2 mm a také tipy, jak vybírat sedlovky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sting ST - 308 27,2 mm?

Aktuálně můžete produkt Sting ST - 308 27,2 mm koupit již od 4 620 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sting ST - 308 27,2 mm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sting ST - 308 27,2 mm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sting ST - 308 27,2 mm EAN kód?

EAN kód pro Sting ST - 308 27,2 mm je 8594183801049. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.