Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od SP Connect

SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 125 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 125 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10

Kryt na mobil SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10: Ochranný kryt SP Connect Phone Case SPC+ je určen pro telefony Google Pixel 10 Pro a Pixel 10. Kombinuje ochranu s funkcemi pro každodenní i sportovní využití. Díky spojení plastu a polyuretanu chrání zařízení. Kryt podporuje bezdrátové nabíjení a technologii MagSafe, což umožňuje připojení kompatibilního příslušenství. Navíc je vybaven montážním mechanismem SPC+ pro bezpečné uchycení k držákům SP Connect. Klíčové vlastnosti krytu SP Connect Phone Case SPC+ pro Pixel 10 Pro/10 Kompatibilní s telefony Google Pixel 10 Pro a Pixel 10Vyroben z kombinace plastu a polyuretanuMěkké provedeníKompatibilní s technologií MagSafePodporuje bezdrátové nabíjeníVybaven montážním mechanismem SPC+ s rychlým uchycenímZachovává přístup ke konektorům a tlačítkům díky výřezům Systém uchycení SPC+ Kryt je vybaven integrovaným mechanismem SPC+, který slouží k rychlému a spolehlivému připevnění telefonu k držákům od výrobce SP Connect. Díky tomu máte své zařízení vždy po ruce a na...

Produkt SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 z kategorie pouzdra si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 125 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 od značky SP CONNECT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 a také tipy, jak vybírat pouzdra. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10?

Aktuálně můžete produkt SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 koupit již od 1 125 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 EAN kód?

EAN kód pro SP Connect Phone Case SPC+ Pixel 10 Pro/10 je 4028017526975. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.