Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MOBA

Smrt mecenáše

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
199 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Smrt mecenáše

Elektronická kniha Smrt mecenáše:Rabinát pražské židovské obce pořádá pro své členy, ale i další zájemce dvoudenní oslavu šábesu. Po skončení akce jsou v pronajatém areálu wellnessu, kde šábes probíhal, nalezena dvě mrtvá těla. Jedno patří Aloisi Sváčkovi, staršímu údržbáři objektu. Druhým mrtvým je Kamil Novák, bohatý podnikatel, který štědře sponzoruje rabinát. Oba byli zabiti nožem. Jakou roli hraje v případu krásná uklízečka z wellnessu? A kdo je vlastně ten mecenáš, v jehož vile se najdou židovské rituální předměty? 

Produkt Smrt mecenáše z kategorie detektivky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Smrt mecenáše od značky MOBA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Smrt mecenáše a také tipy, jak vybírat detektivky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Smrt mecenáše?

Aktuálně můžete produkt Smrt mecenáše koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Smrt mecenáše?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Smrt mecenáše skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.