Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od SILVINI

SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
899 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia

# Dětský cyklistický dres Dětský cyklistický dres z prodyšného a elastického materiálu **Light MESH** s krátkým předním zipem. Na zadní prodloužené části je zipová kapsa, silikonové prvky. Na dresu nechybí bezpečnostní reflexy. ## Vlastnosti - **Materiál**: Light MESH (prodyšný a elastický) - **Zapínání**: Krátký přední zip - **Zadní část**: Prodloužená s zipovou kapsou - **Prvky**: Silikonové prvky - **Bezpečnost**: Reflexní prvky

Produkt SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia z kategorie dresy na horské kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 899 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia od značky SILVINI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia a také tipy, jak vybírat dresy na horské kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia?

Aktuálně můžete produkt SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia koupit již od 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia EAN kód?

EAN kód pro SILVINI Dětský cyklistický dres Scrivia je 8596016221604. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.