Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od SEVERIN

SEVERIN FO 2470

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 199 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu SEVERIN FO 2470

Fondue SEVERIN FO 2470: Klíčové vlastnosti fondue SEVERIN FO 2470Vhodný pro různé typy fondueVyjímatelný hrnec z nerezové oceli s tlačítkem min./max.Plynulý termostat na zahřívání a uchování teplotyPro 8 osobOdnímatelný ochranný kryt s možností zamykáníVhodné do myčkyNastavení plynulé teplotyVčetně 8 barevných vidliček pro lepší rozlišeníS držákem kabelu pro lepší skladováníČerné barevné provedeníMateriál je plast a nerezová ocelSnadné čištěníPlynulý termostatRozměry:25,5 × 30 × 23,5 cm (v × š × h)Hmotnost:1894 gDélka kabelu:1 mPříkon:1 500 W

Produkt SEVERIN FO 2470 z kategorie fondue sety si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 199 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SEVERIN FO 2470 od značky SEVERIN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SEVERIN FO 2470 a také tipy, jak vybírat fondue sety. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SEVERIN FO 2470?

Aktuálně můžete produkt SEVERIN FO 2470 koupit již od 1 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SEVERIN FO 2470?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SEVERIN FO 2470 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SEVERIN FO 2470 EAN kód?

EAN kód pro SEVERIN FO 2470 je 4008146036903. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.