Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Chiroo

Senzorické kostky

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
299 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Senzorické kostky

Kostky pro děti Senzorické kostky: Udělejte z běžného koupání dětem zábavu. Odlákejte pozornost od neoblíbeného mytí uší veselým setem kostiček do vany. Set obsahuje 9 kostiček v různých barvách. Stavění kostek všeobecně podporuje senzomotorické dovednosti dítěte. Nechte vašeho drobečka rozvíjet zábavnou formou. Kostičky do vany jsou z PVC materiálu - zcela bezpečného pro děti. Vzít si je můžete třeba i k bazénu nebo na pláž, kde si děti postaví věž nebo třeba pevnost. Set kostiček do vody je vhodný pro děti od 6 měsíců. Klíčové vlastnosti setu kostiček do vanyKostičky do vany pro zábavu při koupáníVhodné do vany, k bazénu či na plážPro trénink senzomotorických dovednostíBalení obsahuje 9 různě barevných kostičekPVC materiál bezpečný pro dětiSet kostiček do vody je vhodný pro děti od 6 měsíců

Produkt Senzorické kostky z kategorie do vany si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 299 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Senzorické kostky od značky CHIROO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Senzorické kostky a také tipy, jak vybírat do vany. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Senzorické kostky?

Aktuálně můžete produkt Senzorické kostky koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Senzorické kostky?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Senzorické kostky skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Senzorické kostky EAN kód?

EAN kód pro Senzorické kostky je HRAbz35639. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.