Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od SAGA Egmont

Selected Joseph Conrad

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

365 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
365 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Selected Joseph Conrad

Elektronická kniha Selected Joseph Conrad:Deep dive into this cracking collection of ‘Selected Joseph Conrad’, featuring fantastic tales of love, loss, and adventure on land, sea and in the dark and mysterious jungle. From rip-roaring tales of voyage and strife such as ‘The Mirror of the Sea’, to dazzlingly dramatic sagas of greed and guilt in ‘Almayer’s Folly’ and ‘Heart of Darkness’, you’ll explore a powerfully profound compilation from the master writer of nautical fiction. ‘Selected Joseph Conrad’ is the perfect companion for fans of Chinua Achebe\'s ´Things Fall Apart´. Joseph Conrad (1857-1924) was a Polish-British novelist and short story writer known for his psychological and moral insight, as well as his vivid and evocative writing style. Conrad\'s work has had a lasting influence on literature and has been widely translated and adapted into film and other media. Despite his Polish origins, Conrad wrote in English and is considered a major figure in British literature.

Produkt Selected Joseph Conrad z kategorie cizojazyčná beletrie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 365 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Selected Joseph Conrad od značky SAGA EGMONT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Selected Joseph Conrad a také tipy, jak vybírat cizojazyčná beletrie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Selected Joseph Conrad?

Aktuálně můžete produkt Selected Joseph Conrad koupit již od 365 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Selected Joseph Conrad?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Selected Joseph Conrad skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.