Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Akcent

Sedmá orchidej

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
199 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Sedmá orchidej

Kniha Sedmá orchidej:Poklidnou atmosféru anglického městečka Torquay, které mělo zatím se zločinem společné jen to, že je rodištěm Agathy Christie, naruší několik nevysvětlitelných vražd. Co by mohli mít společného příjemná stará dáma, žena v domácnosti, profesor angličtiny, fotografka a hotelová manažerka? Detektiva Coopera, který vraždy vyšetřuje, čeká úkol vskutku nelehký…

Produkt Sedmá orchidej z kategorie detektivky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sedmá orchidej od značky AKCENT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sedmá orchidej a také tipy, jak vybírat detektivky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sedmá orchidej?

Aktuálně můžete produkt Sedmá orchidej koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sedmá orchidej?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sedmá orchidej skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sedmá orchidej EAN kód?

EAN kód pro Sedmá orchidej je 9788072687855. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.