Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Schleich

Schleich Přátelská psí bouda 42573

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
499 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Schleich Přátelská psí bouda 42573

Set figurek a příslušenství Schleich Přátelská psí bouda 42573:Pro všechny malé milovníky psích kamarádů je připraven herní set Přátelská psí bouda, který jim přinese spoustu hodin zábavy. Vydejte se do světa FARM WORLD, zažeňte se svým šikovným australským ovčákem všechny ovečky zpátky do ohrady a nechte ho třeba chvíli odpočívat v jeho pohodlné boudě. Použijte i další doplňky, jako je psí kost, miska nebo běhací pás, kdyby měl váš psí společník příliš energie nazbyt. Figurky i doplňky jsou propracované do nejmenších detailů. Herní set Přátelská psí bouda od firmy Schleich je vhodný pro děti od 3 let Klíčové vlastnosti setu figurek a příslušenství Schleich, Přátelská psí bouda 42573Herní set z tematického světa FARM WORLD potěší všechny malé milovníky psích kamarádůPsí bouda je součástí kolekce Schleich FARM WORLD a představuje praktické a útulné místo pro psy na každé farměHrací sety a figurky Schleich probouzí v dětech představivost a samostatnou hruFigurky Schleich jsou modelované s velkým důrazem na detail a vypadají téměř stejně jako skuteční...

Produkt Schleich Přátelská psí bouda 42573 z kategorie domky a budovy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 499 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Schleich Přátelská psí bouda 42573 od značky SCHLEICH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Schleich Přátelská psí bouda 42573 a také tipy, jak vybírat domky a budovy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Schleich Přátelská psí bouda 42573?

Aktuálně můžete produkt Schleich Přátelská psí bouda 42573 koupit již od 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Schleich Přátelská psí bouda 42573?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Schleich Přátelská psí bouda 42573 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Schleich Přátelská psí bouda 42573 EAN kód?

EAN kód pro Schleich Přátelská psí bouda 42573 je 4059433558882. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.