Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od RAZOR

Razor Flashback modrý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
2 999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Razor Flashback modrý

Dětská koloběžka Razor Flashback modrý:Vraťte se zpět do zlaté éry BMX 80. a 90. let s koloběžkou Razor Flashback. Jízda na koloběžce je skvělá, stejně jako její vzhled - je to zkrátka pastva pro oči i duši. Díky dvojitým ručním brzdám, které se nacházejí na řídítkách ve stylu BMX, můžete při jízdě snadno a intuitivně zastavovat. Hladkou jízdu zajišťují dvě 12palcová (305 mm) litá kola, která poskytují výjimečné tlumení nárazů v okamžicích, kdy se na cestě objeví nerovnosti. Mimořádně velké stupátko poskytne dostatek místa ke stání. Koloběžka Razor Flashback je určena pro jezdce od 8 let. 100 kg Nosnost 8 let a více Doporučený věk jezdce 8,11 kg Hmotnost koloběžky Snadné sestavení Montáž 12palcové pneu Kolečka Ocelový Rám koloběžky 122,2 × 54,2 × 88,5 cm Rozměry...

Produkt Razor Flashback modrý z kategorie koloběžky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 2 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Razor Flashback modrý od značky RAZOR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Razor Flashback modrý a také tipy, jak vybírat koloběžky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Razor Flashback modrý?

Aktuálně můžete produkt Razor Flashback modrý koupit již od 2 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Razor Flashback modrý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Razor Flashback modrý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Razor Flashback modrý EAN kód?

EAN kód pro Razor Flashback modrý je 0845423024338. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.