Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od RAVEN

RAVEN Brusle Profession PLUS

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 590 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
1 590 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu RAVEN Brusle Profession PLUS

##Nastavitelné inline brusle RAVEN Profession PLUS RAVEN Profession PLUS jsou kvalitní nastavitelné inline brusle vhodné pro začátečníky i středně pokročilé bruslaře. Vynikají vysokým komfortem, odolnou konstrukcí a moderním designem v provedení Black/Neo Chrome. Díky nastavitelné velikosti porostou spolu s nohou a vydrží několik sezón. Hlavní výhody: - Nastavitelná velikost - Rychlé a pohodlné šněrování Speed Lacing System - Kvalitní ložiska ABEC-9 pro plynulou a rychlou jízdu - Odolný a lehký hliníkový rám - Bezpečný systém tří zapínání - Stylový sportovní design Technické parametry: Značka: RAVEN Model: Profession PLUS Počet koleček: 4 Velikost koleček: 76 mm Tvrdost koleček: PU 82A Ložiska: ABEC 9 Rám: hliníkový Brzda: ano (pravá brusle) Snadná regulace velikosti Velikost bruslí lze upravit bez použití nářadí. Stačí stisknout tlačítko a posunout přední část skeletu. Kaučuková kolečka s tvrdostí 82A výborně tlumí nerovnosti a zároveň mají dlouhou životnost. Ložiska ABEC-9 zajišťují nízký valivý odpor a plynulou jízdu. Odolný hliníkový rám Brzda na pravé brusli pro maximální bezpečnost Zadní pásek pro snadné obouvání a přenášení Bezpečné a pevné zapínání Brusle jsou vybaveny systémem tří zapínání: - rychlošněrování Speed Lacing, - přezka s ozubeným páskem, - suchý zip pro fixaci tkaniček. Vyráběné velikosti Nastavitelná velikost: 31-35 Velikost stélky v centimetrech: 20,5 cm - 23 cm Nastavitelná velikost: 35-39 Velikost stélky v centimetrech: 23 cm - 25,5 cm Nastavitelná velikost: 38-42 Velikost stélky v centimetrech: 25cm - 27,5cm

Produkt RAVEN Brusle Profession PLUS z kategorie inline brusle pro děti si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 590 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RAVEN Brusle Profession PLUS od značky RAVEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RAVEN Brusle Profession PLUS a také tipy, jak vybírat inline brusle pro děti. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RAVEN Brusle Profession PLUS?

Aktuálně můžete produkt RAVEN Brusle Profession PLUS koupit již od 1 590 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RAVEN Brusle Profession PLUS?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RAVEN Brusle Profession PLUS skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RAVEN Brusle Profession PLUS EAN kód?

EAN kód pro RAVEN Brusle Profession PLUS je 5903576144442. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.