Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Push

PUSH Element Hrazda na strop více úchopová

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 879 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 879 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu PUSH Element Hrazda na strop více úchopová

Hrazda PUSH Element Hrazda na strop více úchopová: Nástěnná hrazda na strop PUSH ELEMENT představuje ideální doplněk pro trénink s vlastní vahou a formování postavy. Hrazda je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s odolnou povrchovou úpravou odolnou proti vlhkosti a potu. Díky vysoké nosnosti 150 kg vám poskytne dokonalou oporu i při náročném tréninku. Nástěnná hrazda na strop PUSH ELEMENT je určena pro domácí i komerční využití. Tvarovaná úchopová část se souběžnými i šikmými úchopy umožní posilování za pomoci přítahů s různě vzpaženýma rukama. Instalace hrazdy na strop PUSH ELEMENT je velmi jednoduchá a provádí se prostřednictvím vrutů, které jsou součástí balení. Klíčové vlastnosti hrazdy na strop PUSH ELEMENTIdeální pro domácí použití i ve fitness a posilovnáchHrazda na strop PUSH ELEMENT je vyrobena z vysoce kvalitní oceliSouběžné a šikmé úchopy pro širokou škálu cvikůSpeciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti potu a vlhkostiČerná barva hrazdy na strop PUSH ELEMENTIdeální pro trénink s vlastní vahou a...

Produkt PUSH Element Hrazda na strop více úchopová z kategorie hrazdy a bradla si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 879 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUSH Element Hrazda na strop více úchopová od značky PUSH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUSH Element Hrazda na strop více úchopová a také tipy, jak vybírat hrazdy a bradla. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUSH Element Hrazda na strop více úchopová?

Aktuálně můžete produkt PUSH Element Hrazda na strop více úchopová koupit již od 1 879 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUSH Element Hrazda na strop více úchopová?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUSH Element Hrazda na strop více úchopová skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUSH Element Hrazda na strop více úchopová EAN kód?

EAN kód pro PUSH Element Hrazda na strop více úchopová je 8594203500020. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.