Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Veduta

Přežili svou dobu

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

260 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
260 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Přežili svou dobu

Elektronická kniha Přežili svou dobu:Vzpomínky čtyřiceti pamětníků ze severní Moravy z období 2. světové války, sovětské okupace, komunismu… Příběhy, které si přečtete, jsou kruté, o smrti, strachu, bolesti, ale také o odvaze, vzdoru a statečnosti. Příběhy vychází z autentických výpovědí pamětníků, které navazují na projekt občanského sdružení Post Bellum. Kniha také obsahuje bohatý  fotodokumentační materiál.

Produkt Přežili svou dobu z kategorie historie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 260 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Přežili svou dobu od značky VEDUTA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Přežili svou dobu a také tipy, jak vybírat historie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Přežili svou dobu?

Aktuálně můžete produkt Přežili svou dobu koupit již od 260 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Přežili svou dobu?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Přežili svou dobu skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.