Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od CtiMi

Prázdné ulice

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

270 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
270 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Prázdné ulice

Audiokniha MP3 Prázdné ulice:Mysteriózní detektivka Prázdné uliceDěj románu se odehrává v roce 1999 v Praze. Vypravěč objeví na skládce na okraji města věc, jejíž účel nezná – je to nějaký nástroj, emblém, socha nebo snad písmeno neznámé abecedy? Ukáže se, že předmět je nějak spojen se záhadným zmizením mladé dívky. Vypravěč po ní pátrá a zároveň se pokouší odhalit smysl neznámého předmětu, který by mohl vést k tajemství jejího zmizení.Na své cestě prochází různými prostory, kavárnami, vrátnicemi podniků, nádražími i luxusními vilami zbohatlíků. Naráží na řadu stop, naslouchá vyprávěním, která souvisejí s věcí i s dívkou. Tyto příběhy přenášejí čtenáře do různých míst – do New Yorku, do nepojmenovaného francouzského městečka, do horského střediska Garmisch-Partenkirchen v Bavorských Alpách, na řecké ostrovy v Egejském moři, do Jižní Ameriky, do Afghánistánu. Ale stopy se stále nemohou spojit ve smysluplný celek…

Produkt Prázdné ulice z kategorie audioknihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 270 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Prázdné ulice od značky CTIMI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Prázdné ulice a také tipy, jak vybírat audioknihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Prázdné ulice?

Aktuálně můžete produkt Prázdné ulice koupit již od 270 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Prázdné ulice?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Prázdné ulice skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.