Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Kniha Zlín

Poslední výkřik

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

349 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
349 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Poslední výkřik

Elektronická kniha Poslední výkřik:Hledali smrt, nebo si je našla sama? Druhý případ Lexi Bennettové.Detektiv Lexi Bennettová se prochází ulicemi Canterbury, když zaslechne křik. Pod jednou z městských věží najde ležet tělo dospívající dívky. Skočila, spadla, nebo ji někdo strčil? Oliviini zoufalí rodiče tvrdí, že jejich dcera, talentovaná hudebnice, neměla pro sebevraždu důvod – a to samé tvrdí Lexiin synovec Sam, který Olivii znal. Když dojde k podobné události, rozhodne se Lexi dokázat, že jde o dílo sériového vraha. Dokáže ho zastavit dřív, než se nelítostný zabiják zaměří i na její rodinu?V Posledním výkřiku se čtenáři mohou již podruhé setkat s inspektorkou Lexi Bennettovou z pera Alison Belsahmové Alison BelshamováAlison Belshamová se narodila ve městě Hampshire ve Spojeném království a nyní žije a pracuje v Edinburghu. Psát začala, protože se chtěla stát scenáristkou. V osobním životě pak na čas upřednostnila rodinu, aby se o to dravěji na literární scénu vrátila. V roce 2016 získala na festivalu detektivek Bloody...

Produkt Poslední výkřik z kategorie detektivky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 349 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Poslední výkřik od značky KNIHA ZLÍN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Poslední výkřik a také tipy, jak vybírat detektivky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Poslední výkřik?

Aktuálně můžete produkt Poslední výkřik koupit již od 349 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Poslední výkřik?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Poslední výkřik skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.