Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Jas

Pohádkové vajíčko

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

201 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
201 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Pohádkové vajíčko

Kniha Pohádkové vajíčko: Je tu jaro! A na jaře se dají dělat vskutku úžasné věci. Můžete vytvářet potůčky, skákat do louží a vůbec si užívat jarní nálady. To děti směle mohou a dospělí jim tak trochu závidí. K jaru patří také Velikonoce s pomlázkami a malovanými vajíčky. První květinky se klubou ze země a zahrádky volají po pilných zahradnících. Je tedy jasné, že Viktorka s Viktorem si jaro náležitě užijí – a také se dozví spoustu nových básniček, říkanek a pohádek, však děda Karel s babičkou Karlou pokračují ve svých podvečerních vyprávěních. Jaro s Hrdličkovými je tady! Jarní atmosféru provoní pohádky Boženy Němcové a Elišky Krásnohorské, verše Josefa Václava Sládka a řada lidových říkadel.

Produkt Pohádkové vajíčko z kategorie pro nejmenší si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 201 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pohádkové vajíčko od značky JAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pohádkové vajíčko a také tipy, jak vybírat pro nejmenší. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pohádkové vajíčko?

Aktuálně můžete produkt Pohádkové vajíčko koupit již od 201 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pohádkové vajíčko?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pohádkové vajíčko skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Pohádkové vajíčko EAN kód?

EAN kód pro Pohádkové vajíčko je 9788087654149. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.