Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ProgresGuru

Pište jako copywriter

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

379 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
379 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Pište jako copywriter

Audiokniha MP3 Pište jako copywriter:Jak si dát na web opravdový magnet, který návštěvníky zaujmeZjistíte důležitost sloganů, headlinů, výzev k akci a mnoha dalších textů na vašem webu, a jak na ně. Na jejich umístění, výstižnost a překvapivost. Proč a jak si dát na web opravdový magnet, který návštěvníky zaujme. Proč je efekt prvního daru zásadní a proč zákazníky tak mate vaše cena. Kde sehnat testimonialy a recenze, a jak je upravit. Jak připravovat a psát newslettery, které lidi čtou a co víc, díky kterým nakonec provedou nákup.To vše přehledně a výstižně. Bez obalu a zbytečné omáčky. A hlavně velmi zábavně. Profesionální dabér Gustav Bubník (Ch. Scheen, T. Cruise) předvedl v audioknize opět úžasný výkon. Stejně tak Otto Bohuš, její autor. Audiokniha za vás ale práci neudělá. Sami se musíte pustit do praktické aplikace a vlastního testování zmíněných rad. Ale hlavně, pomůže vám s tím nejtěžším. Začít.

Produkt Pište jako copywriter z kategorie audioknihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 379 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pište jako copywriter od značky PROGRESGURU.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pište jako copywriter a také tipy, jak vybírat audioknihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pište jako copywriter?

Aktuálně můžete produkt Pište jako copywriter koupit již od 379 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pište jako copywriter?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pište jako copywriter skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.