Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od CtiMi

Pelyněk: Díl 3

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

329 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
329 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Pelyněk: Díl 3

Audiokniha MP3 Pelyněk: Díl 3:Na hlavy odpůrců Nové republiky dopadá ostří mechanické sekery. V císařských laboratořích se rodí bojové stroje, metropoli brzy pohltí plameny vzdušné bitvy. Válka vrcholí a naděje na vymýcení pelyňku mizí. O záchranu světa se pokusí syn vůdce monarchistů i žena putující pouští. Pomůže vzkříšená elektřina nebo Měsíční bohyně? Zvítězí nevyzpytatelná magie pelyňku, nebo započne éra nových strojů? Závěrečný díl steampunkového románu vás zavede do světa, kde se nestřídají roční období, kovy ztratily vodivost a minulost přináší více otázek než budoucnost.

Produkt Pelyněk: Díl 3 z kategorie audioknihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 329 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pelyněk: Díl 3 od značky CTIMI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pelyněk: Díl 3 a také tipy, jak vybírat audioknihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pelyněk: Díl 3?

Aktuálně můžete produkt Pelyněk: Díl 3 koupit již od 329 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pelyněk: Díl 3?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pelyněk: Díl 3 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.