Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Talent Pro ART

Paní Meková peče cukroví

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

229 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
229 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Paní Meková peče cukroví

Kniha Paní Meková peče cukroví:Alda, dívka z jižní Moravy, přijíždí do Londýna pracovat jako au pair – chůva pečující o děti a domácnost v rodině Britů, později v rodině Chorvatů a Indů. Od první chvíle, kdy vstoupí do domu v ulici Půlměsíce, ji provází pohádková vůně cukroví, která se objeví stejně nenadále, jako i zmizí. Kdo je ten záhadný muž, pan Mystering, který se snaží pohádkovou vůni polapit? Má v tom prsty paní Meková, která peče nejlepší cukroví pod celým širým nebem a svojí vařečkou jako by čarovala milá, nenápadná kouzla do našich obyčejných životů? A co o tom ví to čtyřnohé stvoření, provázející hrdiny Londýnem, Watfordem, Prahou i jednou malou jihomoravskou vesničkou, ta černá kočka?

Produkt Paní Meková peče cukroví z kategorie romantické si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 229 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Paní Meková peče cukroví od značky TALENT PRO ART.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Paní Meková peče cukroví a také tipy, jak vybírat romantické. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Paní Meková peče cukroví?

Aktuálně můžete produkt Paní Meková peče cukroví koupit již od 229 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Paní Meková peče cukroví?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Paní Meková peče cukroví skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Paní Meková peče cukroví EAN kód?

EAN kód pro Paní Meková peče cukroví je 9788076291522. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.