Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od HOMEPRO

Němý sluha Mateo bílý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

649 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
649 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Němý sluha Mateo bílý

Stojan na oblečení Němý sluha Mateo bílý: Němý sluha Mateo je vhodný do každé domácnosti. Umožní vám zavěšení oblečení a doplňků bez pomačkání, neboť disponuje výškou 118 cm. Vyrobený je z kvalitního kovu s chromovanou povrchovou úpravou a kaučukovníkového dřeva a unese až 5 kg rovnoměrně rozprostřené zátěže. Díky své nízké hmotnosti ho můžete pohodlně kamkoli přenést. Němý sluha Mateo je ideální pro nachystání si svého oblečení. Klíčové vlastnosti stojanu na oblečení Mateo bíléhoPraktický němý sluhaUmožní zavěšení oblečení a doplňků bez pomačkáníVyrobený z kvalitního kovu s chromovanou povrchovou úpravou a kaučukovníkového dřevaNěmý sluha Mateo unese až 5 kg rovnoměrně rozprostřené zátěžeLze pohodlně kamkoli přenášetBarevné provedení: stříbrno-bílé Rozměry:118 × 50 × 28 cm Nosnost:5 kg Hmotnost:5 kg

Produkt Němý sluha Mateo bílý z kategorie stojany na oblečení si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 649 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Němý sluha Mateo bílý od značky HOMEPRO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Němý sluha Mateo bílý a také tipy, jak vybírat stojany na oblečení. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Němý sluha Mateo bílý?

Aktuálně můžete produkt Němý sluha Mateo bílý koupit již od 649 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Němý sluha Mateo bílý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Němý sluha Mateo bílý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Němý sluha Mateo bílý EAN kód?

EAN kód pro Němý sluha Mateo bílý je 8591957788322. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.