Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MoMi

MoMi LEXI PLUS béžová

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 189 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu MoMi LEXI PLUS béžová

Dětská zábrana MoMi LEXI PLUS béžová: Dětská zábrana MoMi LEXI PLUS chrání dítě před pádem z postele během spánku. Upevňuje se pomocí šroubů pod matraci, což zajišťuje stabilní a bezpečné uchycení. Zábrana je vybavena prodyšnou síťovinou, která umožňuje cirkulaci vzduchu a vizuální kontakt s dítětem. Praktickým prvkem je velká kapsa na uložení drobností, které tak máte vždy po ruce. Možnost otevření konstrukce usnadňuje přístup k dítěti bez nutnosti demontáže. Klíčové vlastnosti dětské zábrany MoMi LEXI PLUS Určena k ochraně dítěte před pádem z posteleVyrobena z kombinace kovu, plastu a textiluUpevnění pomocí šroubů pod matraci pro stabilní instalaciVybavena prodyšnou síťovinou pro cirkulaci vzduchuPraktická velká kapsa na uložení drobnostíMožnost otevření pro snadný přístup k dítětiRozměry 43 × 150 cm (vך) Bezpečnost a praktické funkce Prodyšná síťovina tvoří hlavní část zábrany a zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Zároveň vám umožňuje mít dítě neustále na očích, i když odpočíváte na...

Produkt MoMi LEXI PLUS béžová z kategorie bezpečnostní zábrany si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 189 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MoMi LEXI PLUS béžová od značky MOMI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MoMi LEXI PLUS béžová a také tipy, jak vybírat bezpečnostní zábrany. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MoMi LEXI PLUS béžová?

Aktuálně můžete produkt MoMi LEXI PLUS béžová koupit již od 1 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MoMi LEXI PLUS béžová?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MoMi LEXI PLUS béžová skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MoMi LEXI PLUS béžová EAN kód?

EAN kód pro MoMi LEXI PLUS béžová je 5906961946713. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.