Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MOBA

Modlitba za mlčení

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

369 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
369 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Modlitba za mlčení

Audiokniha MP3 Modlitba za mlčení:Děsivý nález na farmě amišskou komunitu doslova šokujeKdo mohl spáchat tak hrůzný čin? A jsou v ohrožení i další členové komunity?V městečku Painters Mill v Ohiu tvoří třetinu obyvatel amišové, pro něž je typický prostý a mírumilovný životní styl bez vymožeností moderní civilizace. Když se na farmě amišské rodiny Plankových najde sedm mrtvých těl, připadají si místní jako ve zlém snu. Kdosi vyvraždil celou rodinu, dcery Annie a Mary byly navíc surově mučeny a pohlavně zneužity. Případu se ujímá náčelnice místní policie Kate Burkholderová... Linda CastilloLinda Castillo pochází z amerického Ohia a právě sem situuje i děj svých thrillerů. Už od útlého dětství věděla, že se chce stát spisovatelkou, a ve třinácti letech napsala svou první knihu. Je autorkou již téměř třiceti titulů a držitelkou mnoha významných literárních cen. Její thrillery se objevují na seznamu bestsellerů New York Times. Autorčin thriller Slib mlčení byl navíc úspěšně zfilmován, hlavní představitelku Kate Burkholderovou ztvárnila...

Produkt Modlitba za mlčení z kategorie audioknihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 369 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Modlitba za mlčení od značky MOBA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Modlitba za mlčení a také tipy, jak vybírat audioknihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Modlitba za mlčení?

Aktuálně můžete produkt Modlitba za mlčení koupit již od 369 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Modlitba za mlčení?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Modlitba za mlčení skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.